درباره ما

درباره شرکت ما

ما هر آنچه شما نیاز دارید میسازیم

شرکت تولیدی شیمی گستران سبز مامطیر  در زمینه تولید سموم دفع آفات نباتی راه اندازی گردید و با توکل به خداوند متعال و پشتکار و اراده مدیریت و کارکنان خود به عنوان یک واحد تولیدی با بازده و بهره دهی بالا در زنجیره تولیدمحصولات کشاورزی  کشور نقش مفید و موثری ایفا می نماید.

مشتری گرایی و توجه خاص به نیازهای مشتریان و پاسخ به موقع از اولویت های شیمی گستران می باشد. ما همواره تلاش می نماییم تا صدای مشتریان خود را بشنویم و نیازهای آنها را شناسایی کنیم و آن را به بهترین شکل ممکن پاسخ دهیم. لذا تلاش ما این است تا مرحله مصرف با مشتری خود همراه باشیم و در مورد نحوه مصرف و استفاده ، مقدار آن ، خطرات سوء مصرف و اطلاعات جامع و کاملی به او بدهیم.

برای ما دستیابی به سودی منصفانه ، به گونه ای که منافع شرکت ، مشتریان و فروشندگان ما تامین گردد اهمیت دارد. ما قائل به اصل بهبود مستمر بوده و آن را به عنوان عامل بالندگی و رشد و شکوفایی خود می دانیم و حیات و حفظ چرخه PDCA را در اولویت برنامه ریزی های خود مدنظر داریم.

شیمی گستران سبز مامطیر

شعار ما


زندگی در جریان است، چه بخواهیم چه نخواهیم اتفاقات خوب و بد وجود دارند و این ما هستیم که باید پرانرژی روزهای خوب و بد را بگذرانیم.